Сенсор движения PIR ON/OFF 12V 5A с фотоэлементом и плавным включением

Артикул: Z-21087
Доступность: В наличии

  • 140.00грн


Краткие характеристики
Мощность 60 W
Рабочее напряжение 12 V
Ток на выходе 5 А
IP защита IP20
Тип Сенсор-димер
Класс качества Professional
Все характеристики


PIR-сенсор (інфрачервоний датчик руху) застосовується як вмикач / вимикач освітленості в приміщенні, для автоматичного спостереження за наявністю рухом в зоні його роботи, включаючи або вимикаючи навантаження у вигляді LED-світильника або LED-стрічки на 12В. Можливе застосування модуля і поза профілю з дотриманням перелічених нижче вимог.
Затримка вимкнення становить приблизно 40 секунд. Якщо в зоні спостереження є постійний рух, то вимикач постійно буде включений і вимкнутися через 40 секунд, з моменту припинення руху в зоні знаходження пристрою. Затримка включення становить 2-3 секунди. Пристрій розміщується в сухих внутрішніх приміщеннях або на вулиці, за умови непотрапляння в вікно датчика (на лінзу) прямих або відбитих сонячних променів, або іншого інфрачервоного випромінювання. Дальність спрацьовування в зоні прямої видимості (співвісно з лінзою) - до 5 метрів.
Дальність впевненого спрацьовування в зоні + \ - 60 градусів горизонтально або вертикально до 2-3 метрів.
Датчик не розрізняє день чи ніч однаково спрацьовує при наявності руху в зоні.
Модуль M320 розроблений переважно для застосування в профілях, шириною від 10 мм з додатковою ізоляцією між платою димера і основою профілю за допомогою двостороннього скотча товщиною 1-2 мм. Для кріплення PIRдатчика використовувати двосторонній скотч не менше мінімальної зазначеної товщини, щоб уникнути замикання виступаючих контактів модуля на металеві поверхні.
Модуль поставляється у вигляді готової, налаштованої плати з лінзою Френеля.
Використання різних, в тому числі прозорих матеріалів перед лінзою Френеля може звести нанівець роботу датчика руху.

Мы предлагаем купить  Сенсор движения PIR ON/OFF 12V 5A с фотоэлементом и плавным включением в Запорожье в магазине 💡Led-Svet - интернет-магазин светодиодной продукции в г. Запорожье💡  с самовывозом для жителей города из торговой точки на рынке Анголенко, и доставку Новой почтой по всей Украине! А получить подробную консультацию можно по 📞 +38 (063) 840-59-07. 


Характеристики

Мощность 60 W
Рабочее напряжение 12 V
Ток на выходе 5 А
IP защита IP20
Тип Сенсор-димер
Класс качества Professional
Длина 40 мм
Высота 10 мм
Гарантия 6 мес
Бренд Без бренда
Страна производитель Китай
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!